Džud Belingem pokazao je svoje pravo lice na meču Srbije i Engleske... Pokazao je da je majstor, ipak, ponašanje je bilo užasno.
Udario je Kostića, a onda se napravio kao da se ništa nije dogodilo.
Sudijski ekspert Dejan Nedić je na RTS-u rekao da je Belingem zbog toga morao da dobije žuti karton .
- Džud Belingem je veliki igrač, ali veliki igrači moraju da poštuju pravila. Izvukao se i ostao bez kartona, ovde je Orsato morao da mu dodeli žuti. Ovo igrač ne sme da uradi. Dobro je Kostić krenuo i odusto od provokacije. Belingem je bez ikakvog razloga išao provokativno. Zameramo to Orsatu - istakao je Nedić.
Srbija je oštećena na ovom meču...
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu .
Komentari (0)