BADAVA BODRILA Mis stigla na stadion, njenim Poljacima nije pomoglo navijanje punim plućima

Najatraktivnija navijačica šampionata 2016. ponovo uz zemljake

Marta Barcok
Printscreen/Instagram

Marta Barcok, Poljakinja koja je bila mis EURO 2016, što joj je, kaže, promenilo život, stigla je u Nemačku da bodri zemljake.

Kako je istakla, na Mundijalu u Kataru nije bila, ali Evropsko prvenstvo u komšiluku nije mogla da propusti.

- Prolaz grupe je minimum koji očekujem od našeg tima. Neće biti lako jer imamo tešku grupu i neke povrede, ali verujem da će se momci izvući - rekla je 37-godišnja manekenka za portal Telegraf i prognozirala da će Engleska osvojiti titulu.

Vout Veghorst EPA/ROBERT GHEMENT

Poljacima je, međutim, badava bilo bodrenje brinete bujnih grudi.

Desetak minuta ih je delilo od boda, koji bi bio veliki uspeh s obzirom na to da su igrali bez povređenog kapitena i najboljeg strelca Roberta Levandovskog, ali nisu izdržali - Veghorst je u 83, dva minuta pošto je ušao u igru, postavio konačnih 2:1 za Holandiju.

Adam Buksa AP/Ebrahim Noroozi

Poljska je povela golom Bukse u 16. minutu, selekcija Ronalda Kumana je izjednačila pogotkom Gakpa u 29, da bi u nastavku stigla do prva tri boda i time opravdala zvanje favorita na utakmici u Hamburgu.