16:13 | 21-06-2024

EP2024 0

Fudbaleri Srbije sutra neće održati trening, pošto im je selektor Dragan Stojković dao slobodan dan.

Dragan Stojković Piksi

Srbija je juče u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu odigrala nerešeno 1:1 sa Slovenijom.

- Imali smo trening jutros, igrači koji su igrali su odradili svoj deo posla, završili smo to, videli ste sami. Sutra je slobodan dan, imaće slobodan dan da budu sa porodicom - izjavio je Stojković na konferenciji za medije.

Stojković je takođe saopštio da reprezentacija Srbije u ponedeljak neće imati trening u Minhenu, nego u kampu u Augsburgu.

Da li je gol Luke Jovića u petom minutu sudijske nadoknade produžetak agonije ili slamka spasa? Hoće li se radost zbog tog pogotka pretvoriti u tugu ili sreću? Mogu li da nas fudbaleri konačno učine ponosnim ili će opravdati epitet "večitih luzera"?

- U ponedeljak ćemo trenirati ovde, oficijalni trening će biti u kampu, posle toga u popodnevnim satima idemo za Minhen, jer taj oficijalni trening bi trebalo po planu njihovom da bude u kampu Bajerna, ali pošto je to dalje, ako želite, možete i ovo. Procena je da ovde odradimo trening i da na miru odemo za Minhen i da budemo tu za odlučujući meč - rekao je Stojković.

Reprezentacija Srbije u utorak igra meč trećeg kola protiv Danske u Minhenu od 21 sat. Srbiji je za plasman u osminu finala EP potrebna pobeda u toj utakmici.