BEBA MOJE BEBE Devojka junaka Engleske ponosno pozirala, kakva lepotica...

07:00 | 08-07-2024

EP2024 0

Britanka poreklom iz Nigerije bodri napadača „Tri lava“ od početka šampionata u Nemačkoj

Tolami Benson

Engleska i dalje nije pobedila nikog tokom 90 minuta igre, sem Srbiju, a evo je u polufinalu EURO 2024. Zasluge za nastavak provlačenja na nemačkim stadionima pripadaju, pre svih, Bukaju Saki. Tako smatra i UEFA.

Bukajo Saka AP/Hassan Ammar

Promenićemo živote

- Znamo da postoje još dve utakmice da bismo promenili živote i napravili nešto što nikad nismo. Fokusirani smo na to, samo se nadam da ćemo u polufinalu pobediti za 90 minuta - rekao je Saka.

Krilni napadač Tri lava je golom u 80. minutu sprečio Švajcarce (Embolo 75) da prvi put u istoriji uđu među četiri najbolja na velikom turniru, a kasnije je bio jedan od petorice Engleza koji su matirali Zomera tokom izvođenja penala za pobedu 5:3.

Bukajo Saka i Tolami Benson Profimedia

Sakina partija pred 46.907 svedoka u Diseldorfu bila je vredna nagrade MVP meča, a tu slavu je podelio s devojkom.

A post shared by @tolami_benson

Englezi su, podsećamo, jedva prošlu Slovačku, a po okončanju četvtrfinalnog okršaja sa „sajdžijama“, napadač Arsenala je otišao na tribine i proslavio pobedu u zagrljaju Tolami Benson.

Potom je predao MVP trofej izabranici srca, koja je držeći ga ponosno pozirala i uz fotku objavljenu na Instagramu poručila: