EP2024 0

Selektor Srbije, Dragan Stojković Piksi, ostaće i dalje na klupi orlova

app

To je i zvanično potvrđeno na sednici Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije.

Nakon neuspeha na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, mnogi su mislili da bi možda moglo da dođe do smene selektora, ali se to nije dogodilo.

VELIKI PROBLEM JE ŠTO NEMAMO IGRU Legendarni fudbaler bez dlake na jeziku o igri Srbije na EP, surovo iskreno poručio ovo

Da li je gol Luke Jovića u petom minutu sudijske nadoknade produžetak agonije ili slamka spasa? Hoće li se radost zbog tog pogotka pretvoriti u tugu ili sreću? Mogu li da nas fudbaleri konačno učine ponosnim ili će opravdati epitet "večitih luzera"?

Juče je Piksi podneo izveštaj o radu reprezentacije na EP u Nemačkoj, a tu je detaljno analizirao sve što je urađeno na šampionatu.

Zanimljivo, tu se potkrala i jedna greška, jer u izveštaju stoji da je Srbija pobedila Sloveniju sa 1:0, a rezultat je zapravo bio 1:1.