NOVI KIKS JUVENTUSA Vlahović se ispromašivao

20:25 | 14-09-2024

Fudbaleri Juventusa odigrali su bez golova na gostovanju Empoliju u četvrtom kolu Serije A

Vlahović

Juventus je sezonu otvorio sa dve ubedljive pobede, da bi onda na poslednja dva meča odigrali samo 0:0. Sa druge strane, Empoliju je ovo bio već treći remi.

Dušan Vlahović je ponovo bio u startnoj postavi i odigrao je ceo meč, a njemu se piše i najveći promašaj na utakmici.

Bilo je to u 50. minutu kada je posle sjajnog pasa Nika Gonzalesa izbio potpuno sam ispred golmana Devisa Vaskesa, ali mu je golman Empolija odbranio čist zicer.

Osim te situacije, šanse za Juve su promašivali i Federiko Gati u prvom, odnosno, Teun Kupmajners u drugom poluvremenu.

Empoli je sve to preživeo i mogao da kazni u 95. minutu kada je Emanuel Gijasi izbio pred Matiju Perina, ali ga je u poslednjem trenutku izblokirao Federiko Gati.

U narednom kolu Juventus dočekuje Napoli, dok Empoli gostuje Kaljariju.