FLIKOVA BARSA GAZI SVE PRED SOBOM Katalonci razbili Đironu i zadržali maksimalan učinak

19:46 | 15-09-2024

Barsa deluje sjajno na početku sezone

barselona

Fudbaleri Barselone pobedili su Đironu u gostima sa 4:1 u petom kolu španske Primere.

Katalonci su se na taj način revanširali Đironi koja ih je dva puta pobedila prošle sezone i došli do pete pobede u isto toliko utakmica u prvenstvu Španije.

Barseloina je povela u 30. minutu golom Lamina Jamala. Isti igrač je duplirao prednost samo sedam minuta kasnije.

Na samom početku drugog poluvremena Barsa stiže i do trećeg gola preko Danija Olma. Nekadašnji igrač Lajpciga i Dinama je morao da izađe iz igre petnaest minuta kasnije zbog povrede.

U 64. minutu je Pedri postigao gol i Barselona je stigla do ogromnih 4:0.

Nakon toga su se Katalonci povukli i nisu previše napadali, što je domaći tim iskoristio da postigne počasni pogodatk preko Kristijana Stuanija u 80. minutu.

Barselona se nalazi u fantastičnoj formi na startu sezone i novi trener Hansi Flik može biti prezadovoljan partijama svog tima. Katalonci će u narednom kolu gostovati Viljarealu, dok će Đirona gostovati Valensiji.