TADIĆ BRILJIRA U TURSKOJ Bivši kapiten Srbije dao gol i asistirao za pobedu Fenera

20:08 | 15-09-2024

Još jedna odlična partija sjajnog veziste

Dušan Tadić

Bivši reprezentativac i kapiten Srbije Dušan Tadić nastavio je sa odličnim igrama u dresu Fenerbahčea.

On je u meču petog kola turske lige upisao gol i asistenciju na gostovanju Kasimpaši i tako bio najzaslužniji za pobedu ekipe koju predvodi Žoze Murinjo.

Tadić je u 22. minutu asistirao Sen Maksimanu koji je pogodio za vođstvo Fenera, da bi potom u 39. minutu realizovao jedanaesterac i tako postavio konačnih 2:0.

Fenerbahče je tako došao do četvrte pobede i nalazi se na prvom mestu na tabeli turskog šampionata, uz meč manje od najvećeg rivala Galatasaraja, sa kojim će narednog vikenda odigrati veliki derbi.

Tadić je u dosadašnjem toku sezone postigao tri gola i upisao dve asistencije na pet utakmica.