RASPAD ZAGREPČANA Dinamo dobio šamarčinu u hrvatskom prvenstvu

20:03 | 21-09-2024

Užasan poraz "modrih".

FK Dinamo Zagreb

Težak poraz je pretrpeo Dinamo Zagreb tokom nedelje u Ligi šampiona od Bajern Minhena (9:2), ali to kao da "modrima" nije bilo otrežnjujuće, pa su tako dobili novu šamarčinu.

Ovoga puta u hrvatskom prvenstvu i to od Slaven Belupa koji je prosto ponizio aktuelnog šampiona sa čak 4:1!

Dinamo je uspeo da povede na meču i to u 32. minutu, da bi u finišu prvog dela igre domaćin izjednačio preko Ljubana Crepulje.

A onda je Slaven odigrao furiozno drugo poluvreme. Najpre je Adrian Liber doneo preokret u 67. minutu, da bi u razmaku od 10 minuta Ivan Dolček i Ilija Nestorovski postavili konačan rezultat golovima.

Tek će brideti obrazi Dinamu od ovakvog šamara. Deluje da ni smena trenera Sergeja Jakirovića nije donela boljitak...