BRUKANJE SE NASTAVLJA Junajted poklekao pred Holanđanima, Osimen rastužio Živkovića

22:59 | 25-09-2024

Uzbudljiv start Lige Evrope.

FK Mančester junajted

Fudbaleri Mančester junajteda i Tventea odigrali su večeras nerešeno 1:1, u meču prvog kola Lige Evrope.

Mančester je poveo u 35. minutu golom Kristijana Eriksena, Sem Lamers je u 68. minutu doneo izjednačenje Tventeu.

Junajted će u drugom kolu LE igrati protiv Porta, dok će se Tvente sastati sa Fenerbahčeom.

FK Mančester junajted Tanjug/Ap

Reprezentativac i kapiten PAOK-a Andrija Živković odigrao je 90. minuta u porazu 3:1 protiv Galatasaraja.

Fudbaler Anderlehta Jan Karlo Simić odigrao ceo meč u pobedi protiv Ferencvaroša od 2:1.

Rezultati ostalih mečeva prvog kola: Nica-Real Sosijedad 1:1, Dinamo Kijev-Lacio 0:3, Mitjiland-Hofenhajm 1:1, Ludogorec-Slavija Prag 0:2, Bode Glimt-Porto 3:2, AZ Alkmar-Elfsborg 3:2.