UZALUD LAZOVIĆEV GOL Kapiten pogodio, Verona izgubila (VIDEO)

20:34 | 29-09-2024

Kapiten Verone ponovo bio strelac.

dare

Fudbaleri Koma pobedili su danas na svom terenu ekipu Verone rezultatom 3:2 u utakmici šestog kola Serije A.

Dva gola za Komo postigao je Patrik Kutrone u 44. i 72. minutu, dok se jednom u listu strelaca upisao Andrea Beloti u 89.

Pogotke za Veronu dali su srpski fudbaler Darko Lazović iz penala u 53. i Matis Lamburg u 90+4. minutu.

Lazović je bio starter u ekipi Verone, a zamenjen je u 76. minutu. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 64. minutu isključen Tomaš Suslov.

Komo se trenutno nalazi na 10. mestu na tabeli italijanskog prvenstva sa osam bodova, dok je Verona na 14. poziciji sa šest.

Komo će u narednom kolu Serije A gostovati Napoliju, dok će Verona dočekati Veneciju.

Fudbaleri Rome pobedili su na svom terenu Veneciju 2:1, dok je Lacio u gostima ranije danas bio bolji od Torina 3:2.