NOVA KATASTROFA OČAJNOG JUNAJTEDA Totenhem održao čas fudbala na "Old Trafordu"

21:35 | 29-09-2024

Serija očajnih rezultata se nastavlja

FK Totenhem

Fudbaleri Totenhema pobedili su Mančester junajted na "Old Trafordu" sa 3:0 u meču šestog kola Premijer lige.

Domaćin je odigrao katastrofalan meč i može biti prezadovoljan što je izgubio sa tri gola razlike, budući da je Totenhem lako mogao da postigne još neki gol.

Gosti su poveli već u trećem minutu kada je Brenon Džonson postigao gol. Nedugo zatim je londonski tim imao još nekoliko sjajnih rpilika, ali je sreća pogledala Junajted.

To nije dugo trajalo, pošto je najpre Bruno Fernandes dobio crveni karton, a onda je u 47. minutu Dejan Kuluševski posle sjajne kontre duplirao prednost svog tima.

Tada je Junajted krenuo u napad i imao je nekoliko opasnih napada. Gosti su izdržali taj nalet i onda je u 78. minutu viđen i treći gol u mreži tima sa "Old Traforda". Bergval je proigrao Sara, koji je glavom spustio loptu do Solankea, a ovaj je iz peterca rutinski matirao Onanu za 0:3.

Junajted se sada nalazi na razočaravajućem 12. mestu sa svega sedam osvojenih bodova, dok je Totenhem sada na osmoj poziciji sa tri poena više.

U narednom kolu Totenhem će gostovati ekipi Brajtona, dok će Mančester odmeriti snage sa Aston Vilom.