KAKVE MAJSTORIJE DUŠANA VLAHOVIĆA Srpski fudbaler postigao dva spektakularna gola u Ligi šampiona! (VIDEO)

22:45 | 02-10-2024

Fantastičan meč srpskog fudbalera

dušan vlahović

Napadač Juventusa Dušan Vlahović postigao je dva gola za svoj tim na gostovanju Lajpcigu u drugom kolu Lige šampiona.

Vlahović je najpre bio strelac u 50. minutu i tako je izjednačio rezultat na 1:1.

Andrea Kambijaso je uputio centaršut sa leve strane, da bi potom srpski napadač sjajno reagovao i levom nogom je savladao golmana Lajpciga Petera Gulačija.

U međuvremenu je domaći tim ponovo došao do prednosti golom Šeška iz jedanaesterca, ali je ponovo na scenu stupio Vlahović.

Samo nekoliko minuta nakon gola reprezentativca Slovenije, Vlahović je presekao loptu, zatim je krenuo prema kaznenom prostoru i fenomenalnim udarcem levom nogom je ponovo matirao Gulačija koji je bio potpuno nemoćan.

Srpski napadač je nakon dva gola za vikend protiv Đenove sada postigao još dva u Lajpcigu i potvrdio je da se nalazi u sjajnoj formi.