Uživo NAJAVA BOLJIH DANA U HUMSKOJ? Savo Milošević se vratio, Partizan pokerom ispratio Tekstilac

20:24 | 05-10-2024

Fudbaleri Partizana pobedili su Tekstilac u meču 11. kola Mozzart Bet Superlige Srbije sa 4:1.

FK Partizan

Uskoro opširnije...

PARTIZAN - TEKSTILAC 4:1 (1:1)

Stadion: Partizana, Sudija: Predrag Janjuš

KRAJ! Nema nadoknade!

89. minut - GOOOOL! Nikolić stavlja tačku na sada već ubedljivu pobedu Partizana!

83. minut - Nikolić je probao, ali je oprezan bio Jovanović i sprečio Tekstilcu da se vrati u igru.

61. minut - GOOOOL! Zahid, konačno! Ispromašivao se u prvom poluvremenu, ali sada na dodavanje Kalulua pogađa ofanzivac Partizana i sada se lakše diše među crno-belima!

51. minut - GOOOOL! Natho! Izraelac je bio na pravom mestu kako bi pokupio odbijenu loptu, sapleo se prilikom šuta i tako prevario golmana gostiju.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

POLUVREME!

45+2. minut - Prelep gol postigao je Zubairu i već su proslavili to igrači Partizana, ali je ponovo VAR reagovao i poništio pogodak zbog ofsajda.

45+1. minut - GOOOL! Davidović siguran za 1:1!

45. minut - Penal za Tekstilac! Igrao je rukom Antić, a sudija nakon VAR reakcije pokazao na belu tačku!

39. minut - GOOOOL! Vodi Partizan! Zubairu uspeva da pronađe put do mreže na asistenciju Zahida.

28. minut - Ponovo Zahid u prilici i ponovo preko gola. Jako je loše šutirao ofanzivac Partizana.

11. minut - Zahid je sada promašio iz izgledne pozicije. Šutirao je sa nekih 10 metara daleko preko prečke.

3. minut - Velika prilika za Partizan, ali je Grimaldo zakasnio da samo ugura loptu u gol.