PRVO ZVEZDA, SAD TORINO Inter nastavio da niže pobede, "bikovi" videli het-trik Tirama

23:26 | 05-10-2024

Fudbaleri Intera pobedili su večeras Torino rezultatom 3:2, u meču sedmog kola Serije A.

FK Crvena zvezda

Markus Tiram je zabeležio het-trik. Francuski fudbaler je postigao golove u 25, 35. i 60. minutu. Strelci za Torino bili su Duvan Zapata u 36. minutu i Nikola Vlašić iz penala u 86. Torino je od 20. minuta igrao sa 10 fudbalera, pošto je Giljermo Maripan dobio crveni karton.

Reprezentativac Srbije Vanja Milinković-Savić odigrao je celu utakmicu, dok je Ivan Ilić ušao u igru u 62. minutu.

Klub iz Milana je drugi na tabeli Serije A sa 14 bodova, Torino je na šestom mestu sa 11. Inter će u sledećem kolu gostovati Romi, dok će Torino igrati protiv Kaljarija.

Ranije danas, fudbaleri Atalante pobedili su Đenovu rezulatom 5:1, Udineze je bio bolji od Lećea 1:0.