"KRALJEVIĆI" ZABORAVILI NA "UGRIZ DOGE" Real Madrid je gazda u svojoj kući, Viljareal bez šanse na "Bernabeu"

23:55 | 05-10-2024

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Viljareal sa 2:0 u meču 9. kola španske La lige.

Real

Rano su Madriđani došli do gola, već u 14. minutu. Džud Belingem je propustiop jednu loptu, ona je došla do Valverdea koji je snažno šutirao sa dvadesetak metara i smestio loptu iza leđa gostiju u levi donji ugao - 1:0.

Inače, u timu Reala od prvog minuta bio je i Kilijan Mbape, ali ga je Anćeloti zamenio u 77. minutu, umesto njega ušao je Rodrigo. Francuz se oporavio od povrede, ali će preskočiti oktobarske utakmice reprezentacije u Ligi nacije, jer želi da se dodatno spremi za nastavak sezone.

U nastavku utakmice, Vinisijus Žunior samo je potvrdio pobedu golom u 73. minutu. Ovoga puta Vlaverde se našao u ulozi asistenta, a Vinisijus je bio na pravom mestu i rutinski sproveo loptu u mrežu.

Do kraja utakmice nisu žurili Madriđani, igrali su baš koliko im je bilo potrebno za pobedu. U svakom slučaju Karlo Anćeloti i njegovi izabranici u dobrom raspoloženju odlaze na odmor.