POBEDA NA DOMAĆEM TERENU Dejan Joveljić doneo trijumf LA Galaksiju

09:20 | 06-10-2024

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su jutros na svom terenu ekipu Ostina rezultatom 2:1 u meču MLS lige

Dejan Joveljić

Domaći tim je poveo u 31. minutu pogotkom Gabrijela Peća. Ostin je do izjednačenja stigao golom Sebastijana Driusija u 55. minutu.

Pobedu LA Galaksiju doneo je srpski reprezentativac Dejan Joveljić u 76. minutu. On je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a zamenjen je u osmom minutu nadoknade vremena. Joveljić je u dosadašnjem delu sezone u MLS ligi postigao 15 golova.

VELIKA BRUKA AMERIKANACA Srpskog fudbalera proglasili Bosancem, on se odmah oglasio i oduševio naciju (FOTO)

Ostin je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 13. minutu nadoknade vremena isključen Giljerme Biro.

Fudbaleri LA Galaksija se nalaze na prvom mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 64 boda. Ostin je na desetoj poziciji sa 39 poena.

LA Galaksi će u narednom kolu gostovati Hjustonu, dok će Ostin dočekati Kolorado.