LUDNICA NA "STAMFORD BRIDŽU" Notingem otkinuo bod Čelsiju, remi Aston Vile i Mančester Junajteda

18:03 | 06-10-2024

Dva nerešena rezultata u Premijer ligi

čelsi-notingem forest

Fudbaleri Čelsija i Notingem Foresta odigrali su danas u Londonu bez pobednika, 1:1 u meču sedmog kola Premijer lige.

Gosti su poveli golom Krisa Vuda u 50. minutu posle asistencije srpskog reprezentativca Nikole Milenkovića. Čelsi je do izjednačenja stigao sedam minuta kasnije pogotkom Nonija Maduekea.

Fudbaleri Notingem Foresta su meč završili sa igračem manje, pošto je u 78. minutu isključen Džejms Vard-Praus. Milenković je odigrao ceo meč za Notingem Forest.

Čelsi je četvrti na tabeli Premijer lige sa 14 bodova, dok je Notingem Foresti deveti sa deset poena.

Fudbaleri Aston Vile i Mančester junajteda odigrali su u Birmingemu bez golova. Srpski reprezentativac Kosta Nedeljković bio je na klupi za rezerve u domaćem timu.

Aston Vila se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli Premijer lige sa 14 bodova, dok je Mančester junajted na 14. poziciji sa osam poena.