PREPRIČAVAĆE SE LUDILO IZ FIRENCE Revija promašenih penala, Fonseka blizu dobijanja šut karte

23:15 | 06-10-2024

Neverovatna utakmica u Firenci.

FK Fiorentina

Fudbaleri Milana poraženi su večeras na gostovanju Fiorentini rezultatom 2:1 u utakmici sedmog kola Serije A.

Junak trijumfa "ljubičastih" bio je golman David De Hea, koji je odbranio dva penala fudbalerima Zvezdinog rivala u Ligi šampiona.

Prvo Teu Ernandezu u nadoknadi prvog poluvremena, a potom Tamiju Abrahamu u 56. minutu. I golman Milana Majk Menjon odbranio je penal Mozesu Kenu u 22. minutu.

Strelci za Fiorentinu bili su Jasin Adli u 35. i Albert Gudmondson u 73. minutu. Gol za Milan postigao je Kristijan Pulišić u 60. minutu. Strahinja Pavlović ostao je na klupi Milana, dok Luke Jovića nije bilo u protokolu.

Milan je šesti na tabeli sa 11 bodova, pet manje od lidera Napolija, dok je Fiorentina na 11. poziciji sa bodom manje.

Mogao bi ovaj poraz da presudi treneru Milana Paolu Fonseki za koga se već duže vreme priča da je na izlaznim vratima kluba...