Uživo SRBIJA - ŠVAJCARSKA Kakva golčina Mitrovića, Rajković odbranio penal - 2:0

22:18 | 12-10-2024

Fudbalska reprezentacija Srbije u Leskovcu igra protiv Švajcarske meč 3. kola A Lige nacija.

Fudbalska reprezentacija Srbije

SRBIJA - ŠVAJCARSKA 2:0 (1:0)

Stadion: Dubočica, Sudija: Simone Soca

SRBIJA: Rajković - Eraković, Milenković, Pavlović - Nedeljković, Grujić, N. Maksimović, Birmančević - Samardžić, Lukić - Mitrović.

ŠVAJCARSKA: Kobel, Vidmer, Elvedi, Akandži, Rodrigez, Fojler, Ebišer, Endoje, Džaka, Embolo, Amduni.

74. minut - Debituje Andrija Maksimović koji menja Mitrovića, a na terenu je i Jan Karlo Simić umesto Nedeljkovića.

72. minut - BRANI RAJKOVIĆ! Embolo je šutirao, a golman naše reprezentacije pročitao nameru rivala i ostaje 2:0!

71. minut - Penal za Švajcarsku! Neoprezan je bio Nedeljković i imaće šansu gosti da se vrate u igru.

66. minut - Ponovo Jović! Šta je sada odbranio Kobel! Sjajno je Eraković pronašao našeg napadača, on pretio glavom, ali ništa od 3:0!

61. minut - GOOOOOOL! Kakav pogodak Mitrovića! Provozao je Akandžija naš kapiten i sjajno pogodio za 2:0!

55. minut - Poslali su loptu Švajcarci u gol, ali je bio ofsajd.

47. minut - Kakva šansa za Jovića! Izašao je 1 na 1 sa Kobelom, ali nije uspeo da ga savlada. Loše je šutirao i pogodio pravo u golmana gostiju.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

POLUVREME!

45+1. minut - GOOOOOL! Srbija vodi! Elvedi je postigao autogol!

45. minut - Igraće se još dva minuta nadoknade.

32. minut - Najbolja prilika na meču za goste. Pravo je čudo kako Embolo loptu nije poslao u gol sa nekih 10 metara. Nije je lepo zahvatio posle dodavanja Vidmera i poslao je pored stative.

28. minut - Srbija pritiska rivala u ovim momentima, igra se na polovini Švajcarske, ali nedostaje završnica.

17. minut - Prva velika šansa na meču za Srbiju. Veljko Birmančević je izbio sam na golmana Kobela, ali je šutirao pravo u njega. Ništa od vođstva "orlova".