"IMAO SAM ŠANSU DA ZAKUVAM" Mitrović objasnio promašen zicer u Kordobi

08:08 | 16-10-2024

Kapiten Srbije otvorio dušu posle Španije.

Marko Metlaš

Da je, kao što to obično radi, Aleksandar Mitrović pretvorio zicer u 61. minutu u gol možda bi se drugačija pesma pevala u duelu Španije i Srbije (3:0).

Ovako, najbolji strelac u istoriji naše zemlje se nije proslavio, a posle meča je pokušao da objasni pomenutu situaciju.

- Klizav teren, mislio sam da će lopta da odskoči malo niže, proklizala je i nisam uspeo da je poklopim. Posle toga smo primili gol. Drugim golom su rešili utakmicu - rekao je Mitrović za B92.

Žali napadač Al Hilala što nije dobru šansu pretvorio u pogodak...

- Teška utakmica, zahtevna. Igrali smo protiv najbolje reprezentacije u Evropi, verovatno i u svetu. Pokazali su zašto su to što jesu. Borili smo se, bili su bolji, dominirali su svih 90 minuta. Imao sam šansu na 1:0, da zakuvam malo što bi se reklo - zaključio je Mitrović.