Junajted slavio posle preokreta, Lester do pobede u osmom minutu nadoknade

18:43 | 19-10-2024

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Brentford sa 2:1 u osmom kolu Premijer lige

Junajted

Junajtedu je ovo tek treći trijumf u prvenstvu i nalazi se na desetom mestu sa 11 bodova.

Nije dobro počelo po "crvene đavole", pošto je Brentford poveo u poslednjim trenucima prvog dela priko Pinoka. Ipak, u nastavku je usledio preokret.

Samo što je počelo drugo poluvreme, Garnačo je poravnao rezultat. Pobedu Junajtedu doneo je Hojlund u 62. minutu posle sjajne asistencije Fernandeša.

Lester je kao gost bio bolji od Sautemptona sa 3:2. Imali su "sveci" dva gola prednosti, ali su "lisice" napravile veliki preokret, a pobedonosni gol postigao je Aju u osmom minutu nadoknade.

Aston Vila je kao gost bila bolja od Fulama sa 3:1, Everton je savladao Ipsvič 2:0, dok je Brajton minimalnim rezultatom bio bolji od Njukasla.