ŠTA BI INTER DA MU NEMA LAUTARA? Argentinac jednim potezom rešio Romu

23:31 | 20-10-2024

Jako bitna pobeda aktuelnog šampiona Italije na nezgodnom gostovanju.

FK Inter

Šta bi Inter da mu nema Lautara Martineza? Koliko puta je samo Argentinac spasio "nero-azure", a još jednom je magiju izveo večeras golom protiv Rome - 1:0.

Preživeo je nekako šampion nezgodno gostovanje na Olimpiku zahvaljujući kapitenu i srcu i duši čete Simonea Inzagija.

Igrao se 60. minut kada je Martinez poslao prosto neodbranjiv projektil u mrežu večeras odličnog Mileta Svilara.

Samo, nije mogao srpski golman da odbrani baš sve. Lautarova bomba svakako spada u tu kategoriju.

Treba biti pošten i reći da je Roma večeras verovatno zaslužila i bod. Imala je nekoliko vrlo dobrih prilika, međutim nije imala ni sreće.

Poslednji put je sreća napustila u 94. minutu kada je Matijas Sule propustio veoma, veoma dobru šansu. Samim tim i priliku da Romi donese bod...