GOLEADA U PAZARU PRIPALA CRNO-BELIMA Partizan posle preokreta slavio na teškom gostovanju

17:55 | 21-10-2024

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u gostima Novi Pazar rezultatom 4:3 (2:2), u 12. kolu Superlige Srbije

FK Partizan

Novi Pazar je poveo u 16. minutu golom Uroša Đuranovića, posle asistencije Aleksandra Mesarovića. Domaći tim je pet minuta kasnije duplirao prednost golom Dragana Bojata.

Ibrahim Zubairu se u 38. minutu najbolje snašao u šesnaestercu Novog Pazara i smanjio na 2:1. Partizan je tri minuta kasnije izjednačio golom Stefana Kovača.

Crno-beli su poveli 3:2 pogotkom Zubairua u 74. minutu posle asistencije Bibrasa Natha. Đuranović je u 84. minutu postigao gol za 3:3.

Konačan rezultat na utakmici postavio je Kovač pogotkom u 90+3. minutu.

Partizan je četvrti na tabeli SLS sa 20 bodova, u narednom kolu sastaće se sa Čukaričkim.

Novi Pazar je na 11. mestu sa 14 bodova, u sledećem kolu igra protiv Železničara iz Pančeva.

Novi Pazar - Partizan (3:4)

Novi Pazar:  Popović - Bojat, Đurić, Bačkulja, Miletić - Islamović, Kovačević - Ziljkić Mesarović, Ljajić - Đuranović

Partizan: A. Jovanović - Filipović, Ilić, Mujakić, Jurčević - Kovač, Ovusu - Zubairu, Natho, Kalulu - Đ. Jovanović

Drugo poluvreme:

90. minut - Igraće se još četiri minuta u nadoknadi vremena!

84. minut - Goool! Još jednom loša reakcija odbrane Partizana i Uroš Đurđanović je uspeo da pogodi drugi put na meču! (3:3)

74. minut - Goool! Sjajno se snašao u kontri Zubairu i doveo crno-bele u prednost! (2:3)

61. minut - Novi fudbaler Partizana koji je upisan u beležnicu Milana Milanovića je Ovusu, koji je zbog igranja rukom dobio žuti karton

58. minut - Novi prodor Kalulua, koji se sada odlučio na udarac, ali je lopta otišla pored gola...

49. minut - Prvi šut u okvir gola Partizana nije završio u mreži, sada je Jovanović dobro reagovao posle šuta bivšeg igrača crno-belih Adema Ljajića.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

45. minut - Poluvreme u Humskoj!

40. minut - Goool! Kakav pogodak Kovača, vraća se Partizan u potpunosti u igru! (2:2)

38. minut - Goool! Stiže odgovor gostiju! Zubairu je posle nekoliko odbitaka uspeo da ubaci loptu u gol! (1:2)

21. minut - Goool! Bojat je strelac! Kakav udarac za crno-bele!

16. minut - Goool! Užasna reakcija odbrane crno-belih, kao što je često bio i slučaj ove sezone! Strelac je Uroš Đuranović, koji je imao sve vreme sveta da se namesti u kaznenom prostoru posle pasa Mesarovića. Aleksandar Jovanović je bio nemoćan

8. minut - Ubrzo je nastavljena utakmica!

5. minut - Meč prekinut zbog detonacija koje se čuju van stadiona!

1. minut - Utakmica je počela!

15.20 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala psovećen meču Novog Pazara i Partizana u Superligi Srbije. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja iz Humske.