Uživo LIGA ŠAMPIONA Nestvaran preokret Reala, PSŽ se vratio, Đekereš je prava mašina (VIDEO)

22:46 | 22-10-2024

Pratite uz sport. Alo uživo mečeve u Ligi šampiona.

FK Borusija Dortmund

Posle meča Crvene zvezde i Monaka, vreme je da se okrenemo i preostalim duelima u Ligi šampiona. Svakako će u nastavku večeri biti najzanimljive u Madridu gde će Real i Borusija Dortmund reprizirati finale od prošle sezone.

Real Madrid - Borusija Dortmund 4:2 (0:2)

Rižnik (a.g.) 29

86. minut - Novi pogodak u mreži Borusije. Zaista neverovatna utakmica. I drugi gol za Vinisijusa žuniora:

83. minut - Kakav preokret Real Madrida. Lukas Vaskeeez! Jasno je sada zašto je Karlo Anćeloti ovom momku ponovo pružio šansu.

77. minut - Neverovatno! Promašio je Leandro Trosar penal. Šteta, mogao je da reši pitanje pobednika na "Emirejtsu".

73. minut - Duplirala je i Đirona prednost protiv Slovana. Strelac je Huanpe:

64. minut - Lomi Aston Vila Bolonju. Sada preko Džona Durana jednog od najboljih mladih napadača na svetu.

63. minut - Najavili smo ono što se ostvarilo! Ekspresno je Real došao i do drugog gola i u samo tri minuta je poništio ono što je Borusija gradila sat vremena.

60. minut - Prepolovio je Real Madrid prednost Borusije. Antonio Ridiger je bio strelac i biće jako, jako zanimljivo u Španiji u poslednjih pola sata utakmice.

55. minut - Povela je i Aston Vila. I to preko iskusnog Džona Mekinga. U istom minutu je i Pari Sen Žermen izjednačio preko Hakimija.

53. minut - Kakva je samo mašina Viktor Đekereš! Prosto je neverovatno da Šveđanin još uvek nije u nekom od Top klubova Evrope. I večeras je bio precizan.

46. minut - Počela su i druga poluvremena širom Evrope. Nadamo se nešto malo uzbudljivijem fudbalu i svakako sa više golova.

Kraj prvog dela igre - Dosta siromašno za sada što se tiče golova. Tek šest na sedam utakmica Lige šampiona. Najuzbudljivije je definitivno u Madridu gde Borusija Dortmund vodi protiv Reala.

42. minut - Povela je i Đirona pogotkom Migela Gutijereza i počela polako da opravdava ulogu favorita protiv Slovana.

35. minut - Opsedao je Pari Sen Žermen gol PSV-a, ali su gosti iz Holandije prvi poveli. I to preko Noe Langa:

34. minut - Kakav spektakl u Madridu! Evo i drugog gola za Borusiju. Sada je strelac Bajno-Gitens koji je bio potpuno sam na drugoj stativi gola Kurtoe.

30. minut - Akcija kao na igrici Borusije Dortmund za pravi šok u Madridu. Fantastično je Girasi odložio loptu do Malena.

29. minut - Koliko nesreće za Šahtjor. Odbila se lopta od golmana Dmitra Rižnika i završila u mreži za vođstvo Arsenala.

23. minut - Evo i prvog gola večeras. I to za Sporting, a strelac je Nuno Santos posle dobrog praćenja akcije i šuta sa druge stative:

19. minut - Opsedaju igrači Pari Sen Žermena gol Holanđana. Sada je šansu imao Usman Dembele koji je pogodio prečku!

11. minut - Kada smo već kod Francuza, jedan je imao jako dobru priliku da postigne gol. Radi se o Bredliju Barkoli, čiji je udarac otišao pored gola PSV-a.

9. minut - Mogao je da se proslavi i Kilijan Mbape. U poslednjem trenutku je odbrana Borusije intervenisala ispred Francuza.

7. minut - I evo prve šanse. I to u Londonu za Arsenal. Mogao je da se upiše u listu strelaca Rikardo Kalafijori, ali je iz blizine promašio gol gostiju.

1. minut - Počele su utakmice u ovom večernjem terminu širom Evrope.

20.55 - Za Đironu će večerašnji meč početi:

Dok će za Slovan igrati:

Takač - Bajrić, Kašija, Vimer - Blekmen, Ignatenko, Savidis, Zuberu - Tolić, Baršegijan - Štrelec.

20.50 - Na meču Šturma i Sportinga počinju:

Za Sporting su u startnih 11:

20.45 - Kao što smo i najavili, Kosta Nedeljković je večeras na klupi Aston Vile: