Uživo MONAKO - CRVENA ZVEZDA Neverovatno, Zvezda u finišu poluvremena primila drugi gol - 2:1

19:57 | 22-10-2024

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv Monaka u trećem kolu Lige šampiona

FK Crvena zvezda

Crvena zvezda nastavlja učešće u Ligi šampiona, a očekuje je teško gostovanje u Francuskoj, protiv Monaka.

Crveno-beli će morati da odigraju savršen meč ukoliko žele da osvoje prve bodove u Evropi i izbegnu greške koje se ih koštale u porazima od Benfike i Intera.

Meč se igra od 18.45 na stadionu "Luj II".

Monako - Crvena zvezda (2:1)

Sudije: Tobijas Štiler (Nemačka), Kristijan Gitelman (Nemačka), Mark Borš (Nemačka)

Monako: Majecki, Vanderson, Singo, Kerer, Henrike, Zakarija, Kamara, Aklijuš, Minamino, Ben Segir, Embolo

Crvena zvezda:  Ilić, Olajnika, Điga, Spajić, Seol, Elšnik, Krunić, Maksimović, Silas, Duarte, Endijae.

Drugo poluvreme:

50. minut - Tukao je po lopti Aklijuš, ali je ona završila preko gola!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

45+4 minut - Neverovatno! Zvezda je u poslednjim sekundama popustila u odbrani, Embolo je strelac!

43. minut - Elšnik je dodao loptu Đigi, ali je on bio neprecizan, poslao je loptu daleko preko gola

33. minut - Odlično Zvezda igra u Kneževini, sjajno parira Monaku!

FK Crvena zvezda AP Photo/Laurent Cipriani

27. minut - Endijae postiže gol za penala!

20. minut - Goool! Neverovatno kakav propust je napravio Silas, Minamimo je to iskoristio i pogodio!

18. minut - Sreća za Zvezdu! Zakarija je bio u dobroj prilici posle kornera domaćih, ali srećom, sve se dobro završilo!

13. minut - Zamalo Silas da dođe do lopte i ugrozi gol rivala, ali ipak nije uspeo u toj nameri!

10. minut - Još jedna opasna prilika za domaćina! Kerer je šutirao pored gola!

6. minut - Olajinka je sa nekoliko metara tukao glavom direktno u Majeckog, problem za Zvezdu, povredio se Duarte!

3. minut - Zapretio je Monako, ali srećom po Zvezdu sve se završilo dobro

2. minut - Seol je probao iz kornera, ali nije to bila preterana opasnost po domaćina

1. minut - Utakmica je počela!

18:40 - Igrači izlaze na teren!

18:35 - Uskoro nas očekuje početak meča, a na tribinama je i Džordan Lojd, sadašnji košarkaš Monaka, a nekadašnji igrač crveno-belih!

17:45 - Građani Monaka u šoku: Korteo Delija stigao na stadion Luj II:

17:43 - Trener crveno-belih je odlučio da meč protiv Monaka igra sa dva napadača:

Zvezda: Ilić – Olajinka, Spajić, Điga, Seol – Elšnik, Krunić – Duarte, Maksimović, Silas – Endiaje

Monako: Majecki – Vanderson, Singo, Kerer, Enrike – Zakarija, Kamara – Akliuš, Minamino, Ben Segir – Embolo

17.15 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču trećeg kola Lige šampiona između Monaka i Crvene zvezde. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja sa Azurne obale i mogu li crveno-beli do prvih bodova u elitnom takmičenju.