Nunjez 27

Salcburg - Dinamo Zagreb 0:1 (0:0)

Kulenović 49

Jang Bojs - Inter 0:0 (0:0)

74. minut - Kakav preokret Lila! Vode Francuzi i to zahvaljujući pogotku Džonatana Dejvida sa penala.

66. minut - Fantastičan je ove sezone Kerem Akturkoglu. Dokazao je to novim golom protiv Fejnorda. Ima nade za Benfiku do kraja meča...

65. minut - Kao što smo najavili - rešio je Siti ovde sve. Tri boda je golom potvrdio Džon Stonus.

61. minut - Uspeo je Lil da izjednači preko Edona Žergove na gostovanju Atletiku.

59. minut - Još dva pogotka. Barselona je samlela Bajern i to het-trikom Rafinje.

58. minut - Čini se da Siti dodaje gas i rešava pitanje pobednika. Obezbedio je komotniju situaciju novim golom Erling Haland.

49. minut - Gol i za Dinamo Zagreb. Delo je Sandra Kulenović koji priređuje iznenađenje u Salcburgu.

46. minut - Počela su i druga poluvremena.

Kraj prvih poluvremena.

45. minut - Ponovo Rafinja! Blista Brazilac u dresu Barselone ove sezone. Drugi gol za vihorno krilo protiv Bajerna večeras.

36. minut -  Najavili smo sjajnu utakmicu i imamo je u Barseloni. I to sa novim golom i to preko Roberta Levandovskog.

33. minut - Prilično iznenađenje pravi Fejnord protiv Benfike pošto je duplirao vođstvo i to preko Milamba.

27. minut - Uspeo je često osporavani Darvin Nunjez barem malo da utiša kritičare. Pogodio je Urugvajac protiv Lajpciga.

18. minut - Za razliku od onog gola iz 10. minuta, ovaj je Hariju Kejnu priznat. Neverovatan je engleski napadač zaista.

12. minut - Prvo vođstvo nekoga od gostiju večeras. I to Fejnorda protiv Benfike zahvaljujući Uedi.

10. minut - Pršti sve u derbiju Barse i Bajerna. Ekspresno su gosti stigli do izjednačenja i to preko (a koga drugog) - Harija Kejna, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.

8. minut - Načeo je i Atletiko Madrid rivala. Kaznio je Hulijan Alvarez kardinalnu grešku odbrane Lila.

3. minut - Počeo je i Siti veoma jako. Doveo je lepim pogotkom Fil Foden u vođstvo "građane".

2. minut - Spektakularno su krenule utakmice. I to golom na meču Barselone i Bajerna. Strelac - Rafinja:

20.55 - Jedan od rivala Crvene zvezde Jang Bojs protiv favorizovanog Intera počinje u sastavu: