BODE JE SVE SAMO NE NEOZBILJAN TIM Norvežani nadigrali Bragu, vatromet golova u Turskoj

20:52 | 23-10-2024

Velike pobede turskog i norveškog kluba.

FK Bode Glimt

Fudbaleri Bode Glimta pobedili su večeras kao gosti Bragu rezultatom 2:1, u trećem kolu Lige Evrope.

Gostujući tim je poveo u 53. minutu golom Hakona Evjena, a Sikou Nijakate je doneo izjednačenje u 64. Bode je do pobede došao u 90+4. minutu pogotkom Viladsa Nilsena.

Braga je od 67. minuta igrala sa deset fudbalera, pošto je srpski sudija Nenad Minaković dao drugi žuti karton Nijakateu.

Šampion Norveške se nalazi na drugom mestu na tabeli LE sa sedam bodova, dok je Braga na 20. poziciji sa tri.

FK Galatasaraj AP Photo/Khalil Hamra

Fudbaleri Galatasaraja pobedili su na domaćem terenu Elfsborg rezultatom 4:3.

Strelci za prvaka Turske postigli su Mauro Ikardi u 28, Isak Peterson (autogol) u 39, Baris Alper Jilmaz u 44. i Junus Akgun u 83. minutu.

Golove za Elfsborg postigli su Niklas Hult u 52, Majkl Baidu iz penala u 65. i Johan Larson u 90+2. minutu.

Galatasaraj je prvi na tabeli LE sa sedam bodova, dok je Elfsborg na 16. mestu sa tri.