NE MOGU SAMARDŽIĆ I ATALANTA DA SE RADUJU Italijanska opsada ostala bez nagrade, remi Bresta i Bajera

21:54 | 23-10-2024

Dva remija u Ligi šampiona.

FK Atalanta

Fudbaleri Bresta i Bajer Leverkuzena odigrali su večeras u Genganu nerešeno 1:1, u trećem kolu Lige šampiona.

Leverkuzen je poveo u 24. minutu golom Florijana Virca, dok je Pjer Lis-Melu je u 39. doneo izjednačenje za domaći tim.

Oba tima posle tri kola imaju po sedam bodova i nalaze se na trećem, odnosno četvrtom mestu na tabeli LŠ. Brest će u narednom kolu LŠ gostovati Sparti u Pragu, dok će se Leverkuzen sastati sa Liverpulom.

Fudbaleri Atalante i Seltika odigrali su večeras u Bergamu nerešeno 0:0.

Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić igrao je od 58. minuta za Atalantu. Opsedali su Italijani gol gostiju, bili daleko bolji rival, ali su ostali bez nagrade u vidu tri boda.

Tim iz Bergama je na 12. mestu na tabeli LŠ sa pet bodova, dok je Seltik na 18. poziciji sa četiri. Atalanta će u sledećem kolu igrati protiv Štutgarta, dok će se Seltik sastati sa Lajpcigom.