Uživo TSC - LEGIJA Poljaci dodali gas u drugom delu, ubedljiva prednost za goste - 0:3

22:21 | 24-10-2024

Fudbaleri TSC-a igraju protiv Legije iz Varšave od 21.00 u okviru drugog kola Lige konferencije

FK TSC

TSC je na startu takmičenja poražen od Astane rezultatom 1:0, dok je Legija identičnim rezultatom dobila favorizovani Betis.

Glavni sudija meča je Austrijanac Julijan Vajnberger.

TSC - Legija Varšava (0:3)

Sudiaj: Julijan Vajnberger (Austrija)

TSC: Ilić, Capan, Stevanović, Krstić, Jovanović, Pejić, Banjac, Radin, Stanić, Ćirković, Pantović

Legija: Tobijaš, Vzolek, Pankov, Kapuadi, Vinagre, Kapucka, Augustinjak, Morišita, Čodina, Lukuinjas, Gual

Drugo poluvreme:

62. minut - Neverovatno kakav propust u odbrani domaćih! Ubedljiva prednost za Legiju (0:3)

56. minut - Održavaju ubedljivo prednost Poljaci, za sada nema nikakvih uzbuđenja

48.minut - Goool! Strelac za gostujući tim je Likinjas koji je iskoristio odbitak i sa svega nekoliko metara ugurao loptu u mrežu!

Prvo poluvreme:

45. minut - Bližimo se kraju prvog poluvremena! TSC ima gol zaostatka!

37. minut - Imala je Legija novu priliku...odlično je Lukinjas Gual šutirao iskosa sa leve strane, ciljao, lopta srećom odlazi tik pored leve stative stative Ilića

32. minut - Slična akcija kao kod prvog gola. Brza kontra po levoj strani i centaršut. Smušeno je reagovala odbrana TSC -a , ali srećom loptu je uhvatio golman Ilić....

25. minut - Nešto bolja igra domaćih nakon primljenog gola, posed lopte u ovi trenucima na strani TSC-a!

18. minut - Zapretilo je TSC u par navrata, ali i dalje Poljaci imaju prednost

12. minut - Strelac je kapiten Kapustka koji je sjajno pokupio jednu odbijenu loptu i plasirao je u mrežu Ilića. VAR je proveravao da li je bilo ofsajda, međutim, gol je priznat

8. minut - Morišita je imao solidnu priliku da ugrozi gol ekipe iz Bačke Topole, ali srećom, sve se dobro završilo

6. minut - Za sada miran početak meča

1. minut - Počela je utakmica!

20.15 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču drugog kola Lige konferencije između TSC-a i Legije. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja sa te utakmice.