Uživo SPARTAK - CRVENA ZVEZDA Subotičani konačno uzvratili, Milson za novu ubedljivu prednost gostiju - 1:4

19:21 | 26-10-2024

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Spartaku u Subotici od 18:00, u meču 13. kola Superlige

FK Crvena zvezda

Aktuelni šampion je lider na tabeli sa 31 bodom, dok je Sparta pretposlednji sa samo devet poena.

Crveno-beli imaju sedam uzastopnih pobeda u Subotici, a prošle sezone su na ovom stadionu slavili sa 4:1.

Spartak Subotica - Crvena zvezda (1:4)

Spartak: Dulić, Kaike, Vitorović, Bogićević, Palasios, Todoroski, Ćalasan, Kolarić, Kvaku, Mijić, Babić

Crvena zvezda: Ilić, Seol, Điga, Leković, Rodić, Krunić, Kanga, Silas, L. Ilić, Milson, Endiaje

Drugo poluvreme:

62. minut - Goool! Milson je strelac! (1:4)

58. minut - Goool! Subotičani iznenadili goste i postigli gol!  Luka Bjelović je pogodio! (1:3)

51. minut - Goool! Endiaje sa bele tačke donosi Zvezdi ubedljivu prednost! (0:3)

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

FK Crvena zvezda Fk Crvena Zvezda

Prvo poluvreme:

45. minut - Poluvreme! Apsolutna dominacija Crvene zvezde u prvom periodu igre

41. minut - Goool!  I dalje Zvezda diktira ritam u ovom prvom periodu igre, Rodić je strelac! (0:2)

31. minut - Todoroski je sjajno prošao pored Lekovića, ali na sreću gostiju, ipak se nije snašao, pa je rezultat ostao nepromenjen

22. minut - Dominiraju crveno-beli u prvom poluvremenu, uglavnom se igra na polovini subotičkog Spartaka

18. minut - Goool! Silas je strelac, crveno-beli vode! (0:1)

8. minut - Bolji start šampiona Srbije, ali za sada bez preteranih uzbuđenja

1. minut - Počela je utakmica!

17.15 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 13. kola Superlige Srbije između subotičkog Spartaka i Crvene zvezde. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja iz Subotice.