"VOLI BOG LALATA SVOG" Trener Vojvodine u svom stilu komentarisao trijumf protiv OFK Beograda

23:21 | 26-10-2024

U derbiju 13. kola Superlige domaćin slavio posle preokreta - 2:1.

Nenad Lalatović

Fudbaleri Vojvodine savladali su OFK Beograd rezultatom 2:1 (1:1) na stadionu "Karađorđe", a trener domaćih Nenad Lalatović u svom stilu je komentarisao meč 13. kola Superlige.

Domaćin je do velikog trijumfa stigao posle preokreta, pošto su "romantičari" do vođstva došli već u prvom minutu preko Vlajtera. Strelci za Vošu potom su bili Njegoš Petrović u 19. i Andrija Radulović u 87. minutu iz penala.

- Čestitao bih obema ekipama na prikazanoj igri. Naravno da je ovo Vojvodina kakvu očekujem, pogotovo u drugom poluvremenu. Da igramo napadački, visoki presing... Primili smo u prvih 40 sekundi gol, stvarno je bilo za infarkt, ali eto...Vratili smo se u utakmici, preokrenuli i zasluženo pobedili. I mogu slobodno da kažem posle ovakve pobede "voli bog Lalata svog" - rekao je Nanad Lalatović za TV Arena sport.