MADRIĐANI NASTAVILI LOŠU SERIJU Betis autogolom odneo pobedu nad Atletikom

21:05 | 27-10-2024

Fudbaleri Atletiko Madrida nastavili su sa serijom vrlo loših rezultata, pošto su upisali treći poraz u pet utakmica, ovoga puta protiv ekipe Betisa na gostujućem terenu u 11. kolu La Lige - 1:0 (1:0)

FK Atletiko Madrid

Potpuno je Atletiko danas potučen protiv domaćina, koji je možda mogao da slavi i nešto ubedljivije. Madriđani su izgledali bledo, bezidejno i na kraju se može reći da su potpuno zasluženo i izgubili.

Presudila je samo jedna nepažnja iz 4. minuta, kada je Himenez smestio sam sebi loptu u mrežu, a kako je meč odmicao rasla je i tenzija, pa je sudija Hesus Gil Mancano imao dosta posla u svojim rukama.

NIŠTA VIŠE NEĆE BITI ISTO Barselona derbi Primere igra u Majamiju?!

Podelio je pred sam kraj meča i žute kartone Pelegriniju i Adrijanu na klupi Betisa zbog protesta, ali na kraju je proključala krv uspela da se smiri, a domaćin je uzeo zasluženu pobedu.

Najbolju šansu za izjednačenje je Atletiko imao preko Hulijana Alvareza, koji je u 80. minutu meča pogodio stativu.

Posle ovog meča, Atletiko Madrid je na četvrtom mestu sa 20 bodova, a Betis je peti sa 18.