REMI U NIŠU Radnički ostao bez pobede

22:52 | 27-10-2024

Slađi bod Lučancima - 1:1 (1:0).

FK Radnički Niš

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Mladosti iz Lučana remizirali su večeras 1:1 u utakmici 13. kola Superlige Srbije.

Radnički je poveo golom Ibrahima Tanka u 24, a izjednačio je Nikola Jojić u 66. minutu. Mladost je ostala na visokom drugom mestu elitnog ranga srpskog fudbala sa 25 osvojenih bodova, dok su Nišlije napredovale za jednu poziciju i sada su deveti sa 18. Drinčićev tim sada čekaju gostovanja Trepči u Kupu i Tekstilcu u Superligi, dok će Mladost nakon gostovanja Dubočici u Leskovcu dočekati Spartak u narednom kolu domaće lige.

Nešto ranije danas, TSC je u Kruševcu ubedljivo savladao Napredak rezultatom 3:0, a golove su postigli Ifet Đakovac u 20. iz penala, Maki Banjak u 26. i Mbungu Prestiž u 46. minutu. TSC u narednom kolu dočekuje Partizan, ali će prethodno igrati u Vršcu u Kupu Srbije. Napretku sleduje gostvanje Slobodi takođe u najmasovnijem takmičenju, kao i kragujevačkom Radničkom u Superligi.