Trener Crvene zvezde Vladan Milojević izneo je utiske posle remija sa Vojvodinom u Novom Sadu (0:0) .
Vojvodina je prvi put posle osam godina ostala neporažena na svom terenu u meču sa aktuelnim šampionom.
Imala je i više izglednih prilika, dok su gosti najozbiljnije pretili preko Aleksandra Kataija i In Bom Hvanga.
- Istina je da samo energetski prazni. Hteli smo da probamo da dajemo šansu mlađim igračima. Ove utakmice treba da osete, sa te strane mi je drago. Utakmica je okej - rekao je Milojević za TV "Arenasport".
Zvezda u narednom kolu dočekuje TSC, dok će Vojvodina gostovati Partizanu.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu .
Komentari (0)