Poker Rome, Liverpul nadigrao Union

23:43 | 05-10-2023

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na svom terenu ekipu Serveta rezultatom 4:0 u meču drugog kola grupe G Lige Evrope.

Roma ubedljiva
EPA-EFE/FEDERICO PROIETTI

Dva puta u strelce u ekipi Rome upisao se Andea Beloti u 46. i 59. minutu, a po jedan gol su dali Romelu Lukaku u 21. i Lorenco Pelegrini u 52. Na golu Rome bio je srpski golman Mile Svilar. U drugom meču drugog gola grupe G Slavija je pobedila Šerif 6:0. Roma i Slavija imaju po šest bodova, dok su Servet i Šerif bez bodova.

Liverpul je na svom terenu u grupi E pobedio Union Rojal 2:0 golovima Rajana Gravenberha u 44. i Dioga Žote u 92. minutu.

Tuluz je na svom terenu bio bolji od Laska 1:0 u drugom meču grupe E. Liverpul je prvi na tabeli sa šest bodova, dok Tuluz ima četiri. Union je osvojio jedan bod, dok je Lask bez bodova.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal