TOTENHEM IZBIO NA PRVO MESTO "Sparsi" se mučili ali ipak došli do važna tri boda

15:57 | 07-10-2023

Fudbaleri Totenhema pobedili su Luton na gostovanju rezultatom 1:0 (0:0) u okviru 8. kola Premijer lige

FK Totenhem
EPA

Jedini gol za "sparse" postigao je Van de Ven nakon asistencije Džejmsa Medisona u 52. minutu.

Totenhem je imao inicijativu tokom celog prvog poluvremena, a izdvajamo veliki promašaj Rišarlisona u drugom minutu koji nije iskoristio centaršut i sa samo par metara poslao je loptu preko gola.

Veliki problem za goste iz Londona bio je crveni karton, odnosno drugi žuti Bisume koji je zaradio zbog simuliranja.

U nastavku je pretio Luton, ali nije uspeo da dođe do boda.

Nakon ovog kola, Totenhem je prvi sa 20 bodova, dok je Luton na 17. poziciji sa samo četiri osvojena boda.

Sledi reprezentativna pauza, a posle nje će Totenhem dočekati Fulam, dok će Luton gostovati Notingemu.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal