KATALONCI JEDVA SPASILI ŽIVU GLAVU Barselona u 86. minutu isčupala remi u Granadi i spasila se prvog poraza u sezoni

23:05 | 08-10-2023

Barselona je ostala na trećoj poziciji pred odlazak na reprezentativnu pauzu, iza Đirone i prvoplasiranog Reala.

Fudbal

Fudbaleri Granade i Barselone odigrali su bez pobednika meč 9. kola španske La lige - 2:2.

Prilično zanimljiv meč na kraju je završen podelom bodova, a ishod je svakako mogao da bude drugačiji. Domaćin je poveo u prvom minutu, da bi isti igrač u 29. udvostručio prednost Granade, a u pitanju je Saragosa.

Fudbal Tanjug/Ap

Tada je potpuna inicijativa pripala Kataloncima, a Granada više nije uputila nijedan šut u okvir gola do kraja meča. Jamal je uspeo da smanji pred odlazak na odmor u prvom minutu nadoknade, da bi konačan rezultat postavio Roberto u 86. minutu.