IZNENAĐENJE NA BALTIKU Azerbejdžan pobedio Estoniju u Talinu za prvi trijumf u kvalifikacijama za EP

21:00 | 13-10-2023

Pobeda Azerbejdžanaca u Estoniji...

Estonija
EPA-EFE/Janerik Henriksson

Fudbalska reprezentacija Azerbejdžana pobedila je u Talinu Estoniju sa 2:0, u utakmici Grupe G u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine.

Azerbejdžan je poveo u devetom minutu golom Torala Bajrama, a konačan rezultat postavio je Ramil Šejdajev u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena.

ELITNA ŠKOLA FK CRVENA ZVEZDA Pogledajte kako izgleda fudbalski univerzitet u kom će se omladinci crveno-belih spremati za seniorski tim (VIDEO)

Azerbejdžan je odigrao pet utakmica i zauzima četvrto mesto na tabeli sa četiri boda. Estonija je odigrala meč više i poslednja je, peta na tabeli sa jednim bodom.

Po pet utakmica odigrale su preostale tri ekipe. Prvoplasirana Belgija i drugiplasirana Austrija imaju po 13 bodova, dok Švedska ima šest.

U toj grupi večeras igraju još Austrija - Belgija.