KAO ŠTO JE NAJAVLJENO Duel na Marakani počeo minutom ćutanja, a ovo je razlog

21:20 | 17-10-2023

Srbija i Crna Gora igraju odlučujuću utakmicu u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

Fudbalska reprezentacija Srbije
Tanjug/Ap/Darko Vojinović

Utakmica grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. između fudbalskih reprezentacija Srbije i Crne Gore, koja se igra na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu počela je minutom ćutanja zbog ubistva dvojice švedskih navijača u Briselu.

SRBIJA - CRNA GORA "Orlovi" vode, Mitrović sjajnim golom srušio odbranu Crne Gore

Utakmica kvalifikacija za EP 2024. između Belgije i Švedske prekinuta je sinoć u Briselu iz bezbednosnih razloga posle prvog poluvremena pri rezultatu 1:1. UEFA je ranije danas saopštila da će pre početka svakog od večerašnjih sedam mečeva kvalifikacija za Evropsko prvenstvo biti održan minut ćutanja u čast dvojice švedskih navijača, koje je sinoć ubio napadač poreklom iz Tunisa.

KAKVA MAJSOTRIJA MITROGOLA Pogledajte fenomenalan pogodak Mitrovića kojim je Srbija povela protiv Crne Gore (VIDEO)

Belgijska policija saopštila je jutros da je napadač umro od posledica ranjavanja prilikom hapšenja, a tužilaštvo je navelo da ispituje "terorističke motive napada".

ZA više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.