FK Mančester siti
EPA/ADAM VAUGHAN

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Brajton rezultatom 2:1 (2:0).

OČEKUJE NAS SPEKTAKL Za 3.500 na Lajpcig i Siti

Golove za "građane" postigli su Alvarez u 7. minutu nakon asistencije Dokua, a drugi gol je postigao Haland u 19. minutu.

Jedini gol za "galebove" postigao je Fati u 73. minutu.

Crveni karton, odnosno drugi žuti, dobio je Akanđi u 96. minutu.

FK Mančester siti EPA/ADAM VAUGHAN

Nakon ove utakmice, Mančester siti ima 21 bod i trenutno je na prvom mestu, dok je Brajton na 7. mestu sa 16 osvojenih bodova.

Njukasl je na svom "Sent Džejms parku" deklasirao Kristal Palas rezultatom 4:0 (3:0).

Golove za "svrake" postigli su Marfi u 4. , Gordon u 44, Longstaf u drugom minutu nadoknade i Vilson u 66. minutu.

Nakon ovog kola, Njukasl je na 5. mestu sa 16 osvojenih bodova, dok je Kristal Palas na 10. mestu sa 12 bodova.

Brentford je bio bolji od Barnlija rezultatom 3:0 (2:0). Strelci golova za domaćina bili su Visa u 25. minutu, Mbeumo u 62. i Godos u 87. minutu.

Brentford je nakon ove utakmice na 14. mestu sa 10 bodova, dok je Barnli na 18. mestu sa četiri boda.

Vulvsi su bili bolji na gostovanju od Bornmuta rezultatom 2:1 (0:1). Golove za "vukove" postigli su Kunja u 47. i Kalajdžić u 87. minutu nakon velike greške odbrane domaćina.

Jedini gol za "trešnjice" postigao je Solanke u 17. minutu. Crveni karton za domaćina dobio je Kuk u 54. minutu.

Nakon ovog kola, Vulvsi su nas 12. mestu sa 11 bodova, dok je Bornmut na 19. mestu sa samo tri osvojena boda.

Notingem i Luton odigrali su nerešeno 2:2.