ROMA SE NAMUČILA, ALI IPAK SLAVILA Murinjo besneo, pa je ranije poslat u svlačionicu

15:55 | 22-10-2023

Fudbaleri Rome savladali su Moncu rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici 9. kola italijanske lige

FK Roma
EPA/RICCARDO ANTIMIANI

"Vučici" je ovo treća vezana pobeda u domaćem prvenstvu, tako da je to spasilo Žozea Murinja da ostane na klupi rimskog velikana.

KLADIO SE DA ĆE DOBITI ŽUTI KARTON? Fudbaler Rome optužen za nameštanje

Roma je bila veliki favorit u ovom susretu, a imali su igrača više, kada je u 41. minutu D' Ambrozio dobio drugi žuti karton.

Imao je klub iz Rima inicijativu. Lukaku i Azmun su pogodili stative, a nagrada za trud stigla je u 90. minutu kada je El Šaravi pogodio za pobedu.

Usled gužve u šesnaestercu gostiju, Azmun je bio izblokiran, a lopta je došla do El Šaravija koji je sjajnim udarcem matirao golmana Monce.

U 11. minutu nadoknade, Žoze Murinjo je isključen usled burne reakcije.

Nakon ove utakmice, Roma je na 6. mestu sa 14 osvojenih bodova, dok je Monca na 11. mestu sa 12 bodova.