VOJVODINI DOSTA JEDNO POLUVREME Radnički slavio u Lučanima posle preokreta

20:15 | 22-10-2023

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras u Novom Sadu ekipu Radnika 3:0 u meču 12. kola Superlige Srbije.

Vojvodina
FK Vojvodina

Golove za Vojvodinu postigli su Norman Kempbel u osmom, Aleksa Vukanović u 11. i Radomir Milosavljević u drugom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena.

Klub iz Novog Sada se nalazi na petom mestu na tabeli sa 17 bodova, dok je Radnik 14. sa devet. Vojvodina će u narednom kolu gostovati Čukaričkom, dok će Radnik u Surdulici igrati sa Železničarem.

Radnički iz Niša pobedio je večeras u Lučanima ekipu Mladosti 2:1. Domaći fudbaleri su poveli golom Patrika Frideja u 35. minutu iz penala. Radnički je do trijumfa stigao golovima Miljana Škrbića u 71. i Vanje Ilića u 81. minutu.

Radnički je trenutno 12. na tabeli SLS sa 11 bodova, dok je Mladost osma sa 15. Mladost će u narednom kolu gostovati kragujevačkom Radničkom, dok će niški Radnički na svom terenu dočekati Spartak.