KEJN PRESUDIO GALATASAREJU Bajern strepeo, ali poneo sva tri boda iz Isanbula

21:15 | 24-10-2023

Fudbaleri Bajerna savladali su Glatasaraj u okviru trećeg kola Lige Šampiona 1:3

bundesliga
EPA-EFE/Anna Szilagyi

U grupi A u Istanbulu u fantastičnom meču Bajern je savladao Galatasaraj sa 1:3

Domaćin je napadao ceo meč nošen publikom, ali i promašivao, što je na kraju Bajern i kaznio.

Gosti su poveli golom Komana u 8. minutu, izjednačio je Ikardi sa penala i to fatastičnom panjenkom u 29. minutu.

U nastavku u finišu meča Bavarci su golovima Kejna u 74 i Musijale u 79. minutu slomili otpor domaćina i zabeležili neverovatnu 16 pobedu za redom u grupnoj fazi elitnog takmičenja.

Bajern je prvi u grupi sa sve tri pobede, a Galatasaraj je na drugom mestu sa četiri poena.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.