"PEVCI" SE NE ŠALE Totenhem novom pobedom čuva lidersku poziciju

23:23 | 27-10-2023

Fudbaleri Totenhema pobedili su na gostujućem terenu Kristal Palas sa 2:1 u desetom kolu Premijer lige.

Totenhem
John Walton/PA via AP

"Pevci" će zahvaljujući ovom trijumfu sigurno ostati lideri na tabeli i posle ovog kola.

Prvo poluvreme nije bilo previše sadržajno, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0.

U drugom delu je Totenhem zaigrao konkretnije i rutinski došao do nova tri boda.

Igrao se 53. minut kada je posle centaršuta Medisona Vard nespretno reagovao i postigao autogol.

Prednost je duplirao Son u 66. minutu, dok je utešni pogodak za domaće postigao Aju u četvrtom minutu sudijske nadokande.

Totenhem u narednom kolu dočekuje Čelsi, dok Kristal Palas gostuje Barnliju.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.