BAJERN BROJAO DO OSAM Novajlija osetio moć šampiona, Kejn pogodio sa pola terena (VIDEO)

17:36 | 28-10-2023

Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu Darmštad sa 8:0!

Bajern se poigravao
Tom Weller/dpa via AP

Bavarci su sve golove postigli u drugih 45 minuta, dok je prvi deo meča ostao pod utiskom odluka glavnog sudije meča Peterseona koji je pokazao tri crvena kartona.

Kod Bajerna je već u četvrtom minutu crveni karton dobio Jozua Kimih, a do kraja poluvremena kod Darmštada su isključeni Gjasula u 21. minutu i Maglica u 41. minutu.

U nastavku je viđena rapsodija šampiona.

Fudbal

Trener fudbalera Bajerna Tomas Tuhel izjavio je da nije realno da klub iz Minhena odbrani titulu u Bundesligi, ali je podsetio da je njegov tim prošle sezone uspeo u poslednjem kolu da dođe do šampionskog trofeja, prenose nemački mediji.

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Fudbal

Hari Kejn je načeo rivala u 51. minutu kada je pogodio mrežu Darmštada na asistenciju Mazrauija, samo pet minuta kasnije Liroj Sane je povećao prednost Bavaraca.

Džamal Musijala je u 60. minutu postavio rezultat 3:0, drugi gol na meču je u 64. minutu postigao Liroj Sane.

Najbolji momenat meča smo videli u 69. minutu kada je Hari Kejn svoj drugi gol na utakmici postigao sa pola terena.

Do kraja meča u listu strelaca se upisao Tomas Miler, Džamal Musijala je postigao svoj drugi gol, a het-trik za pobedu Bajerna od 8:0 je postigao Hari Kejn u 88. minutu meča.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs