RAPSODIJA NA SARDINIJI Kaljari imao tri gola zaostatka, u nadoknadi došao do bitne pobede

15:55 | 29-10-2023

Fudbaleri Kaljarija pobedili su Frosinone rezultatom 4:3 (0:2) u utakmici 10. kola italijanske Serije A

FK Kaljari
EPA/FABIO MURRU

Izabranici Klaudija Ranijerija su se tako vratili posle tri gola zaostatka.

Ekipa sa Sardinije je na ovaj način zabeležila drugu pobedu u prvenstvu i tako više nisu poslednji tim na tabeli.

Frosinone je poveo golom Matijasa Sulea u 23. minutu. Isti igrač je duplirao prednost gostiju u 37. minutu, a prethodno je Mankosu u 30. minutu propustio priliku da izjednači sa bele tačke.

Gosti su došli do velike prednosti od 3:0 u 49. minutu, kada je Breskanini postigao gol.

Međutim, pred kraj utakmice, Kaljari se probudio i prvo smanjio prednost preko Oristanija u 72. minutu, dok je na 3:2 smanjio Makumbu četiri minuta kasnije.

Kada se činilo da će sve biti rešeno, na scenu je stupio Pavoleti koji je prvo izjednačio u 94. , da bi dva minuta kasnije doveo ekipu do sva tri boda.

Nakon ovog kola, Kaljari se nalazi na 19. poziciji sa šest osvojenih bodova, dok je Frosinone na 12. mestu sa 12 bodova.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.