TOTALNA KATASTROFA HOLANDSKOG VELIKANA Ajaks ne pamti gore dane, PSV spakovao pet komada i poslao "kopljanike" na poslednje mesto

17:25 | 29-10-2023

Potpuni debakl Ajaksa.

Ajaks
EPA

Fudbaleri PSV-a pobedili su danas na svom terenu ekipu Ajaksa rezultatom 5:2 (1:2) u derbi meču 10. kola holandskog šampionata.

Tri golova za PSV postigao je reprezentativac Meksika Irving Lozano u 20, 60. i 72. minutu. Po jednom u strelce su se upisali Luk de Jong u 49. i Ismael Saibari u 53. minutu. Golove za goste dali su Branko van den Bomen u 10. i Brajan Bobi u 40. minutu. PSV je prvi na tabeli sa 30 bodova.

Klub iz Ajndhovena ove sezone nije izgubio nijedan meč u domaćem prvenstvu, a u narednom kolu će gostovati Heraklesu.

Ajaks je poslednji na tabeli sa samo pet bodova iz osam utakmica. Klub iz Amsterdama će u narednom kolu na svom terenu dočekati Volendam.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.