ZVEZDA PRATI ŠTA SE DEŠAVA U ŠVAJCARSKOJ Jang Bojs u lošoj formi, da li će tako ostati i pred dolazak šampiona Srbije u Bern?

23:55 | 29-10-2023

Jang Bojs je tako ostao na samo jednom trijumfu u prethodnih pet mečeva u svim takmičenjima i sada zauzima drugo mesto na tabeli sa 22 boda, dok je Lugano na šestoj poziciji sa 16.

Ugrinić pogodio na "Marakani"
Alo/Marko Metlaš

Fudbaleri Lugana remizirali su sa Jang Bojsom pred svojim navijačima u meču 12. kola šampinata Švajcarske rezultatom 1:1 (0:0).

Lugano se prilično dobro suprotstavio Jang Bojsu, koji je nedavno imao težak meč u kom je poražen od Mančester Sitija u grupnoj fazi Lige šampiona.

Imali su ipak gosti inicijativu tokom većeg dela prvog sata igre, ali nisu uspeli da koriste šanse koje su stvorili – sve do 58. minuta.

Tada je mrežu zatresao Filip Ugrinić na asistenciju Žan-Pjer Nsamea. Lugano je zaingrao konkretnije pošto je bio u rezultatskom deficitu, a to se isplatilo jer je u 78. minutu izjednačenje domaćima doneo Janis Siminjani, posle dodavanja rezerviste Renata Stefena.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs