"ROSONERIMA" MALO DVA GOLA PREDNOSTI Ludnica u derbiju, Napoli se vratio iz minusa i sačuvao poraza od Milana

23:05 | 29-10-2023

Sjajan fudbal u derbiju 10. kola Serije A.

Fudbal
Alessandro Garofalo/LaPresse via AP)

Fudbaleri Napolija i Milana odigrali su 2:2 u poslednjem meču večeri u okviru 10. kola Serije A.

Sjajan fudbal viđen je na stadionu "Dijego Armando Maradona". Gosti su imali dva gola prednosti, ali im to nije bilo dovoljno da zadovoljni krenu put Milana.

U 22. i 31. minutu Olivije Žiru je pogađao, ali su u drugom poluvremenu prvo Politano u 50. onda i Raspadori u 63. minutu uspeli da vrate svoj tim i spasu ga poraza.

Oba tima ostala su na mestima koja vode u Ligu šampiona, ali se sada Inter osamio na čelu tabele.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs